پادکست فارسی راوکست

تاریخ فقط وقایع را ثبت میکند، اما داستان ها حقایق را…

پادکست راوکست

تاریخ فقط وقایع را ثبت میکند، اما داستان ها حقایق را…

اسرار خانواده واتس

احتمالا اگر اهل دنبال کردن اخبار دنیا چه تو شبکه های اجتماعی و چه رسانه های دیگه باشید، بارها و بارها به خبرهای قتل و تجاوز و جنایت برخوردید، همیشه آدم هایی بودن که به دلایل مختلف به دیگران آسیب بزنن. حالا این افراد ممکنه دوست و آشنا باشن یا از اعضای خانواده، یا مثل کریستوفر واتس زن و بچه های خودش باشن! بله، کریستوفر واتس کسیه که سال 2018 همسر باردار خودش رو به همراه دو دختر خردسالش به قتل رسونده، اگر داستان اپیزود قتل آمریکایی رو شنیده باشید با جزیات این حادثه آشنا شدید و میدونید که ماجرا از چه قرار بوده و چیشد که کریس دست به همچین جنایتی زد.

حالا در ادامه قراره عکس ها و مطالب تکمیلی از این اپیزود رو ببینید و بخونید تا با آدم های این قصه بیشتر آشنا بشید :

 

قتل آمریکایی - کریستوفر واتس - شنون واتس

شنون واتس همسر کریس به همراه دو دخترش

 

کریستوفر واتس ‌۱۳ آگوست ‌۲۰۱۸‌ همسر و دو دخترش رو به قتل رسوند، پلیس و دادگاه انگیزه اون رو ارتباط با یک زن دیگه و تلاش برای یک زندگی جدید عنوان کرد، با اینکه درظاهر خانواده واتس یک خانواده خوشبخت و موفق بودن ولی دوستان نزدیک شنون همسر کریس به پلیس گفته بودن که شنون به هیچ عنوان از رفتار کریس و کم توجهی های اون راضی نبود و هفته های آخر هم کاملا دور از هم گذرونده بودن. کریس درمورد قتل همسر باردارش و دو دخترش گفته بود که به هیچ عنوان برنامه ای از پیش تعیین شده برای اینکار نداشته و جنون آنی باعث این اتفاق شده. پلیس از ملحفه سفیدی که نزدیکی محل کار کریس پیدا میکنه متوجه محل دفن شنون میشه.

مخزن روغنی که کریس جسد دخترانش رو اونجا انداخت

مخزن روغنی که کریس جسد دخترانش رو اونجا انداخت

 

محل دفن شنون واتس

محل دفن شنون واتس

 

 

کریس واتس به خاطر قتل بلا، سلسته و شنون که نیکو، پسر ‌۱۵‌ هفتشون رو باردار بود، گناهکار شناخته و با لطف خانواده شنون که موافق یک قتل جدید نبودن و همکاری با پلیس از مجازات اعدام فرار کرد به ‌۳‌‌‌ بار حبس ابد بدون امکان بخشودگی محکوم شده است. اون در جلسه دادگاه حاضر نشد از خودش دفاع کنه و تنها شاهد صحبت های مادر شنون و مادر خودش بود که با گریه از فاجعه که اتفاق افتاده بود میگفتن.

 

کریستوفر واتس در دادگاه

کریستوفر واتس در دادگاه

 

نیکول کسینجر معشوقه کریستوفر واتس

نیکول کسینجر معشوقه کریستوفر واتس

 

نیکول تو محل کار کریس باهاش آشنا شده بود و یه جورایی همکار کریس بود، در تمام مدتی که شنون و بچه ها از هم دور بودن کریس و نیکول باهم رابطه داشتن. بعد از اینکه ماجرای گم شدن شنون و دخترا رسانه ای میشه و نیکول میفهمه که شنون باردار بوده پیش پلیس میره و درمورد رابطش با کریس میگه. در مورد زندگی نیکول بعد از محکومیت کریس گفته شده که با حمایت ‌‌FBI با یک هویت جدید در یک شهر جدید زندگی تازه ای رو شروع کرده. به خاطر قتل ها و جرمی که کریس مرتکب شد خیلی ها نیکول رو مقصر و انگیزه و تحریک کننده کریس میدونستن، به همین خاطر ‌FBI ‌برای حفظ امنیت نیکول اینکار رو انجام داد. البته توی یه گزارشی اومده که یکی از هم سلولی های کریس مدعی شده که اون هنوز با نیکول در ارتباطه و چندبار هم باهم تلفنی صحبت کردن، موضوعی که نمیشه تاییدش کرد

قتل آمریکایی

قتل آمریکایی

داستان قتل آمریکایی از اونجایی شروع میشه که نیکول دوست شنون باهاش تماس میگیره که ازش یه حالی بپرسه ولی شنون جوابش رو نمیده، چندبار زنگ میزه، پیام میده ولی…
کلیک کنید

شاید دوست داشته باشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این فیلد را پر کنید
این فیلد را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
برای ادامه، شما باید با قوانین موافقت کنید

فهرست