پادکست فارسی راوکست

تاریخ فقط وقایع را ثبت میکند، اما داستان ها حقایق را…

پادکست راوکست

تاریخ فقط وقایع را ثبت میکند، اما داستان ها حقایق را…
مک دونالد

داستان مک دونالد

اگر فکر کردید که مک دونالد به عنوان یکی از بزرگترین رستوران های زنجیره ای دنیا، خیلی راحت و بدون دردسر به این غولی که الان هست تبدیل شده باید بگم که سخت در اشتباهید، راهی که مدیران این شرکت برای رسیدن به این موفقیت بزرگ طی کردند بسیار پرفراز و نشیب بوده و در مقطعی تا مرز ورشکستی کامل هم پیش رفتند.

اولین شعبه این رستوران یک شعبه کوچک و ماشین رو در سن برناردینو بود که تقریبا منطقه ای بیابانی بود، اما چیزی که باعث شد مک دونالد به سرعت رشد کنه، نه برادران مک دونالد که اسم این رستوران از نام خانوادگی آنها گرفته شده، بلکه یک کارآفرین نخبه به اسم ری کراک بود که با پشتکار عجیبش تونست این رستوران را به انتخاب اول برگر دوستان در سرتاسر اروپا و آمریکا تبدیل کنه.

در اپیزود چهل و چهارم از پادکست راوکست به داستان مک دونالد پرداختیم و از ابتدا تا امروز این برند خوشمزه را برای شما روایت کردیم.

اسپانسر این قسمت : اسنپ فود

شاید دوست داشته باشید

1 دیدگاه. همین الان خارج شوید

  • واقعا جالب بود! خسته نباشید
    در این مورد سال 2016 فیلمی هم به نام The Founder ساخته شده که البته در فیلم به نظرم شخصیت آقای ری کراک کمی سوء استفاده گر و برادران مک دونالد مظلوم نشان داده شده. در هر صورت آقای ری کراک آدم بلندپرواز و پرتلاشی بوده که اگر نبود قطعا مک دونالدی هم نبود!

    پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید