پادکست فارسی راوکست

تاریخ فقط وقایع را ثبت میکند، اما داستان ها حقایق را…

پادکست راوکست

تاریخ فقط وقایع را ثبت میکند، اما داستان ها حقایق را…

اپلیکیشن‌های پادکست

اگر با یک پادکستر و یا پادکست شنو صحبت کنید تقریبا همه بر این عقیده هستن که بهتره برای شنیدن پادکست از اپلیکیشن های پادکست استفاده کرد، اما چرا؟

دلیل های زیادی برای اینکار وجود داره که برای نمونه من چندتا از اونهارو براتون میگم

در همون لحظه انتشار اپیزود جدید پادکست محبوبتون باخبر می‌شید.

می‌تونید پادکست‌ها رو دانلود کنین و آفلاین بشنوین.

امکانات جانبی اضافه مثل تایمر زمان خواب یا تنظیم سرعت شنیدن.

با گشتن در اپلیکیشن می‌تونین پادکست‌های مشابه رو پیدا کنین.

جدا از اینها شنیدن پادکست روی این اپها یکی از موثرترین روش‌های حمایت غیرمادی از پادکست‌سازها هم هست. چون آمار شنیده‌شدن اپیزودها روی چنین اپلیکیشن‌هایی خیلی دقیق جمع‌آوری می‌شن و برعکس آمار جاهایی مثل تلگرام، این آمار دقیق و معتبر هستن و اطلاعات لازم رو برای اداره‌ پادکست به سازنده می‌دن.

برای پادکست‌شنیدن چندین اپلیکیشن خوب هست. اصول کار بیشتر این اپ‌ها  شبیه همه؛ شما بهش می‌گی من دوست دارم این پادکست رو بشنوم، اون اپ، RSS اش رو پیدا می‌کنه و هر وقت اپیزود جدیدی ازش منتشر شد شما می‌تونی در همون اپلیکیشن بشنویش. بدون نیاز به تلگرام و سایت .

اینجا استفاده از کست باکس (Castbox) یکی از محبوب‌ترین اپلیکیشن‌های رایگان پادکست‌خوان رو  توضیح دادیم. کست باکس هم نسخه‌ی اندروید داره و هم نسخه‌ی ioS و هم نسخه‌ی وب.

کست‌باکس پشتیبانی خوبی هم از تنظیمات منطقه‌ای مربوط به ایران و زبان فارسی می‌کنه.

برای پیدا کردن راوکست در کست باکس فقط کافیه کلمه ( راوکست ) رو به فارسی و یا به انگلیسی ( Ravcast ) جستجو کنید و بعد از پیدا کردن صفحه اون رو Subscribe کنید.

پادکست و نکاتی مهم

  پادکست یکی از محبوب‌ترین ابزارها و روش های یادگیری و رشد‌ و توسعه‌ فردی است. اگر به‌خاطر مشغله‌های فراوان به‌سختی فرصت یادگیری پیدا می‌کنید و زمان بهینه ندارید و مدت‌هاست هیچ قدمی…
کلیک کنید
اجرای زنده راوکست

اجرای زنده راوکست

اجرای زنده راوکست، پادکستی هستش که تو هر قسمتش داستاهای واقعی و البته مهمی رو که در طول تاریخ اتفاق افتاده باشه روایت میکنم، از کشتن اسامه بن لادن تا…
کلیک کنید

شاید دوست داشته باشید

فهرست